Draudimas nuo kibernetinių išpuolių: verslas saugotis neskuba, bet domisi

Lietuvoje augant kibernetinių incidentų skaičiui daugiau bendrovių domisi galimybėmis nuo išpuolių apsidrausti. Vis dėlto draudimo brokeriai nurodo, kad Lietuvos verslas dar nepakankamai įvertina kibernetinių grėsmių riziką – per pastaruosius metus į brokerius dėl draudimo nuo kibernetinių išpuolių kreipėsi vos dešimtys bendrovių.

Dalintis
COVID-19 išlyga vadovų draudime gali apsunkinti santykius su akcininkais

Vadovų civilinės atsakomybės draudimo sutartyse atsirado naujas COVID-19 nedraudžiamasis įvykis. Samdomi vadovai tampa kur kas labiau pažeidžiami.

Dalintis
Renginių draudimas: Kas tai yra ir kokios tendencijos šiandien?

Renginių draudimas versle sparčiai populiarėja ir per pastaruosius penkerius metus mūsų šalies rinka priėmė šią paslaugą gana lengvai. Imtasi drausti ir didelius festivalius, tokius kaip „Granatos Live“, „Karklė“, „Galapagai“, „Yaga“, ir įvairius didelius koncertus ar koncertinius turus arenose.

Dalintis
IT Įmonių Profesinės Civilinės Atsakomybės Draudimas. Rizikos ir jų suvaldymas!

Šiuolaikinių technologijų amžiuje IT įmonėms atsiranda nemažai rizikos veiksnių, kurie gali sukelti finansinę žalą. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, jau populiarėja IT Įmonių Profesinės Civilinės Atsakomybės Draudimas.

Dalintis
Pardavimų didinimo draudimas. Įrankis verslui. Laimi išradingi!

Pardavimų didinimo draudimas - tai įrankis verslui saugiai padidinti pardavimus, skelbiant įvairias pardavimo akcijas ar konkursus didesnėmis sumomis, nes visą riziką perima draudimas. Tad verslas gauna galimybę didinti rinkodaros biudžetą be jokios finansinės rizikos.

Dalintis
Nauji draudimų sprendimai verslui padidėjusios rizikos akivaizdoje

Dėl karantino verslui teko keisti darbo ritmą. Žmonių judėjimas buvo ribojamas, todėl daug žmonių pradėjo dirbti iš namų, o daugeliui įmonių teko sustabdyti veiklą. Įmonių vadovams teko susidurti su daugybę iššūkių, kurių nesuvaldžius gali kilti daugybę problemų.

Dalintis
Finansinėms institucijoms būtinos kompleksinio draudimo paslaugos!

Finansų įmonių draudimo specifika yra labai delikati ir reikia išmanyti ne tik draudimo apsaugą, bet ir tai, kaip veikia pati bendrovė. Finansinės institucijos turėtų minimaliai įsigyti vadovų bei profesinės atsakomybės draudimo produktus. Idealiausiu variantu prie minėtų apsaugų turėtų būti prijungiamas nusikalstamos veikos bei kibernetinių rizikų draudimas.

Dalintis
Medžiotojų draudimas. Rizika didelė – draudimo kaina maža. Nauda akivaizdi!

Siekiant išvengti nenumatytų žalų, draudimo brokeriai siūlo medžiotojų draudimą. Kaip veikia medžiotojų draudimas ir kokios yra dažniausios nenumatytos rizikos? Kaip teisingai užpildyti dokumentus įvykus draudiminiam atvejui?

Dalintis
Kaip apsisaugoti nuo klientų pretenzijų? – Profesinės civilinės atsakomybės draudimas

Apsidraudus profesinės civilinės atsakomybės draudimu, net 90 proc. žalų yra sureguliuojama iki teismo, tad taip išsaugoma įmonės ar paslaugos teikėjo reputacija. Draudimas suteikia ne tik finansinę apsaugą, bet ir galimybę apdrausti visą vykdomą veiklą.

Dalintis
Verslo draudimas. Kokių verslo pamokų išmokė Alytaus pavyzdys?

Verslas turi didelį draudimo galimybių pasirinkimą, svarbu jas pritaikyti savo sričiai ir racionaliai apsvarstyti realias galimas rizikas. Draudimas visada padengia visą draudimo sumą.

Dalintis