IT Įmonių Profesinės Civilinės Atsakomybės Draudimas. Rizikos ir jų suvaldymas!

Šiuolaikinių technologijų amžiuje IT įmonėms atsiranda nemažai rizikos veiksnių, kurie gali sukelti finansinę žalą. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, jau populiarėja IT Įmonių Profesinės Civilinės Atsakomybės Draudimas.

Pardavimų didinimo draudimas. Įrankis verslui. Laimi išradingi!

Pardavimų didinimo draudimas - tai įrankis verslui saugiai padidinti pardavimus, skelbiant įvairias pardavimo akcijas ar konkursus didesnėmis sumomis, nes visą riziką perima draudimas. Tad verslas gauna galimybę didinti rinkodaros biudžetą be jokios finansinės rizikos.

Nauji draudimų sprendimai verslui padidėjusios rizikos akivaizdoje

Dėl karantino verslui teko keisti darbo ritmą. Žmonių judėjimas buvo ribojamas, todėl daug žmonių pradėjo dirbti iš namų, o daugeliui įmonių teko sustabdyti veiklą. Įmonių vadovams teko susidurti su daugybę iššūkių, kurių nesuvaldžius gali kilti daugybę problemų.

Finansinėms institucijoms būtinos kompleksinio draudimo paslaugos!

Finansų įmonių draudimo specifika yra labai delikati ir reikia išmanyti ne tik draudimo apsaugą, bet ir tai, kaip veikia pati bendrovė. Finansinės institucijos turėtų minimaliai įsigyti vadovų bei profesinės atsakomybės draudimo produktus. Idealiausiu variantu prie minėtų apsaugų turėtų būti prijungiamas nusikalstamos veikos bei kibernetinių rizikų draudimas.

Medžiotojų draudimas. Rizika didelė – draudimo kaina maža. Nauda akivaizdi!

Siekiant išvengti nenumatytų žalų, draudimo brokeriai siūlo medžiotojų draudimą. Kaip veikia medžiotojų draudimas ir kokios yra dažniausios nenumatytos rizikos? Kaip teisingai užpildyti dokumentus įvykus draudiminiam atvejui?

Kaip apsisaugoti nuo klientų pretenzijų? – Profesinės civilinės atsakomybės draudimas

Apsidraudus profesinės civilinės atsakomybės draudimu, net 90 proc. žalų yra sureguliuojama iki teismo, tad taip išsaugoma įmonės ar paslaugos teikėjo reputacija. Draudimas suteikia ne tik finansinę apsaugą, bet ir galimybę apdrausti visą vykdomą veiklą.

Verslo draudimas. Kokių verslo pamokų išmokė Alytaus pavyzdys?

Verslas turi didelį draudimo galimybių pasirinkimą, svarbu jas pritaikyti savo sričiai ir racionaliai apsvarstyti realias galimas rizikas. Draudimas visada padengia visą draudimo sumą.

Medžiotojo ir medžioklės būrelio civilinės atsakomybės draudimas

Medžioklė – tai padidintos rizikos veikla, kurios metu galima kažką sužeisti, sužaloti ar pačiam susižaloti, apgadinti trečiųjų asmenų turtą. Už žalą atsakingas asmuo privalo nukentėjusiam asmeniui atlyginti visus šio patirtus nuostolius ir neturtinę žalą.

Programišių atakos?! Verslui padės – Kibernetinių rizikų draudimas

Skaitmenizuotame pasaulyje vis dažniau susiduriame su kibernetinėmis atakomis. Tai gali itin skausmingai atsiliepti verslui, kai dėl atakos nutekinami svarbūs nuosavi ar trečiųjų šalių duomenys ir už jų praradimą tenka atsakyti finansiškai. Ar galima apsaugoti savo verslą nuo šių pasekmių? – Kibernetinių rizikų draudimas!

Profesinės CA draudimas energetikos įrenginių montuotojams – profesionaliai ir už konkurencingą kainą

Elektros ir gamtinių dujų įrenginių montuotojai, norėdami gauti atestatą, privalo įsigyti profesinės civilinės atsakomybės draudimo polisą. Colemont draudimo brokeris vienas pirmųjų Lietuvoje siūlo palankias sąlygas draustis šiuo profesinės CA draudimu.